Projekt InfoNow vytunelován a zrušen!

10. 6. 2013

Znáte ten pocit, když vám po deseti hodinách šprtání na zkoušku všechno před očima plave, v hlavě je jak vymeteno a nejraději byste si vystřelili mozek z hlavy… a pak se dozvíte, že existuje projekt InfoNow a svět je zase krásný.

Babička mi vždycky říkávala „když nende o život, ide o h....“, ale oč vlastně jde v projektu InfoNow? O život ne, tak snad neměla babička pravdu - náš projekt šíří povědomí o různých zajímavých brněnských místech, a to skrze QR kódy a NFC čipy.

Připraveny jsou 3 trasy po 8 bodech. První trasa Vás provede po brněnských památkách, které každý den míjíme na ulici, ale víme o nich ho… pramálo. Druhá trasa nesoucí název Zaniklé Brno Vám ukáže, jak vypadalo Brno dříve. Uvidíte tak brněnskou synagogu, památník Josefa II. či kostel na Svoboďáku. Ano, tyto památky již vzal čas (nebo různé ideologie). Třetí trasa Vám ukáže brněnské hospody, vinárny, kavárny a pajzly. Když si dáte v každém bodě této trasy „jedno“, tak neporušíte předsevzetí, že jdete do oné hospůdky jen na jedno, a přitom si jich dáte osm a máte o zábavu postaráno (stejně tak Vaši spolubydlící, kolemjdoucí, sousedi atp. atd.).

Ano! InfoNow je ten APLSácký projekt, který si vybrali pro svou sebemrskačskou úchylku čtyři šohaji z oboru Informační studia a knihovnictví. A tito čtyři šohaji Vás nyní zvou na workshop k tomuto projektu. Tam se dozvíte: co jsou to ty QR kódy a NFC čipy, kde se používají, jak se používají atd. - a pak si uděláme společnou procházku po výše zmíněných bodech (ne po všech samozřejmě).  Zabere Vám to neskutečných 120 minut Vašeho života, které můžete věnovat obecně prospěšné práci či budování socialismu, anebo dáte přednost našemu workshopu, kde je zajištěna milá společnost (prostitutky ani gigoly jsme neobjednali – prý to není uznatelná položka), vinné (i nevinné) pochutinky a také játra drásající afterpárty!

 

A kdy a kde že se tato úžasná dech i naději beroucí akce bude odehrávat?

 

KDY  –  14. června 2013 (jo, je to pátek) v 17:00

 

KDE  –  učebna C15

 

A protože chceme mít přehled o účasti a máme rádi profily na facebooku, které si rádi při měsíčku přelouskáváme, zde je odkaz na událost www.facebook.com/events/464549613628914/ anebo se ani nezaklikávejte a jen napište na suhej@seznam.cz, že přijdete (předmět Infonow). Neprokrastinujte, neváhejte, učiňte rozhodnutí hned, neboť kapacita je omezená stejně jako naši politici.

 

Co se týče názvu článku: je to, jak jste někteří poznali, taková habaďúra, která pouze slouží k upoutání pozornosti. InfoNow totiž nekončí, InfoNow právě začíná!

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback