S výhledem do budoucna

7. 1. 2012
editorial

Vážení a milí čtenáři,

snad se na začátku nového roku sluší krátké zamyšlení nad tím, co by nás mohlo v těch příštích dvanácti měsících potkat. Mluvím-li o nás, pak mám právě v tomto editorialu na mysli především „my"= redakce, „my"= čtenáři a „my"= studenti KISKu i náhodní kolemjdoucí.

Předpokládám, že podobně jako já, jste již nejednou narazili na novoroční bilancování v novinách, časopisech nebo na internetu. Prostě jako každý rok vyvstává s přechodem do nového a neznámého potřeba připomenout si, co bychom neměli zapomenout o roce, ze kterého se chystáme vykročit, a v čem je to pro nás dobré do toho roku příštího. O důležitých věcech, spojených v minulém roce s děním na KISKu, psal již před Vánoci Petr Škyřík, obrazně řečeno mi tak umožnil psát o věcech, které by teprve nastat mohly.

 

„My"  = redakce

Vedle kabinetu Laďky Suché a Honzy Zikušky (a taky vedle kanceláře Honzy Němce a Katky Hoškové) je na zdi pár polic, na kterých jsou vyskládané knihy.

Víte o nich? Jsou součástí knihotočové knihovničky, nejlépe, když si je sami prohlédnete. V redakci jsme se rozhodli, že se na péči o „fond"  knihovničky, budeme podílet. Navázali jsme spolupráci s nakladatelstvím Portál a měsíc co měsíc by na policích vedle PARTSIPu, NAKLIVu a ACROSSu mělo přibýt pár nových knih. A o tom, jaké to budou, si můžete přečíst v Read or die (první vlaštovkou je kniha Perspektivy globalizace, další přibudou brzy).

 

„My"= čtenáři

Vypadá to, že po pěti letech je právě akorát ten čas, kdy se pokusíme s nejlepším vědomím a svědomím navrhnout pro Inflow nový kabát. Chtěli bychom, aby to byl dárek především pro vás, snad jej oceníte a Inflow bude ve vašich očích znovu „in".

 

„My"= studenti KISKu a náhodní kolemjdoucí

Často mi zůstává viset ještě dlouho před očima obraz události, které jsem byla svědkem, místa, kde jsem stála, člověka, který se na mě usmál. Míváte taky někdy pocit, že byste se chtěli podělit o něco, co jste viděli, s někým dalším? Na KISKu se toho neděje málo, a proto je takové sdílení určitě skvělý nápad ... o co ale konkrétně půjde nechám třeba na příští editorial, v tomhle už je těch informací do nového roku stejně až dost.

 

S přáním všeho dobrého
Gabriela Šimková

Štítky: editorial
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback