SPI a SNI o Růžovém panterovi

Růžový panter si všiml (je totiž opravdu hodně všímavý), že vzniklo v poslední době strašně moc nových blogů. Vyvodil z toho dva poznatky:
1. Jedná se o blogy aplsáckých projektů. (Kdo neví, co je apls projekt, nechť si to, prosím, zjistí. [Růžový panter má pochopení pro ty, co to náhodou neví, on to totiž jako prvačisko taky nevěděl a bylo mu to putna. Čtvrťák byl totiž strááášně daleko na to, aby se o to zajímal.])
2. Oba dva projekty se na úvod představily.

Růžový panter nechce zůstat pozadu! Chce být cool a in, a proto se rozhodl taky představit.  (Ano, potom, co tu napsal tři příspěvky, tak je to už krapet pozdě, ale na druhou stranu, lepší pozdě, než nikdy, ne?)

SPI - Stoprocentně Pravdivé Informace

(SPI jsou jedinečné a pravdivé!!! informace, protože pocházejí přímo od zdroje, tedy od Růžového pantera samotného! Tyto informace se Růžový panter rozhodl svěřit právě TADY na Inflow, protože má Inflow moc rád. )

 • Nejoblíbenější zpěvačka Růžového pantera je Beyoncé. (Je úžasná, chic a navíc nazpívala mega super píseň! Chcete důkaz? Tady je:

 • Růžový panter má dvojče, které hrálo v několika filmech. Pokud chcete jeho podpis, tak máte smůlu, ptz je zásadně fanouškům neposkytuje (já ale ano).
 • Růžový panter je krásný, mladý a udatný.
 • Růžový panter nesnáší kysané zelí a bramborový knedlík.
 • Růžový panter miluje smajlíky...
 • Růžový panter se rozhodl studovat ISK na FF MU z toho důvodu, že má obor, a pak i následné uplatnění, nejen nadějné, ale i růžové vyhlídky.
 • Růžový panter už na ISKu studuje nějaký ten semestr a rok, pravděpodobně pátý.
 • Růžový panter si myslel o Petrovi Škyříkovi, když ho viděl poprvé před pěti lety na dni otevřených dvěří, že je vyvolený student oboru, který mu má popovídat o studentském životě knihovníků. (ŽÁDNÝCH pikantních informací se ale nedočkal.) Růžový panter byl pak ale pořádně v šoku, když viděl tohoto "studenta" na úvodní hodině Infosu jako přednášejícího. PŘESTO, nebo možná právě proto...
 • Růžový panter Petra Š. - Velkého guru KISKu - absolutně neskrytě obdivuje a touží po jeho dalších publikacích, motivačních programech a emailech...
 • Růžový panter miluje drby a tady na KISKu se to drby jen hemží!  Např. absolutně nejnovější drb, který je pravdivý je, že studentky z Opavy (převážně z prvního ročníku) byly při prezentaci svých projektů zasypány velmi drsnými dotazy z řad zkušených lidí z KISKu, kteří mají s projekty několikaleté zkušenosti...
 • Růžový panter nepije kafe, nekouří, nefetuje a je při psaní tohoto příspěvku zcela střízliv (zatím).
 • Růžový panter raději píše tento příspěvek (a to i přesto, že se mu jednou smazal), než aby začal tvořit magisterku...

SNI - Stoprocentně Nepravdivé Informace

 • Růžový panter a Petr Škyřík je tatáž osoba! (To by bylo pěkně zoufalé, kdyby PŠ tak neskrytě obdivoval sám sebe, cooo? )
 • Růžový panter je někdo z KISKu! (Tohle tvrzení je vedle jak ta jedle!)
 • Růžový panter nebyl na KISKu nikdy viděn! (Opět omyl! Nechal jsem se vyfotit a dokonce jsem se snažil trochu i zapózovat! Tak schválně! Poznáte, kde bylo foto pořízeno?)

 • Růžový panter nebyl na Infokonu, nemá totiž z této události žádné foto! (To sice nemá, ale kdyby tam nebyl, tak jak by jinak věděl o tom, jak zlý KISK dával nebohým děvenkám z Opavy drsné a záludné dotazy, hmm?)

Růžový panter si myslí, že představování by pro dnešek stačilo. Pokud máte na mou panteří osobu nějaký dotaz, tak se můžete zeptat níže v komentářích (pokud teda budete mít dostatek odvahy na položení dotazu. )

KISKu zdar!

Ps: Myslel si někdo, stejně jako Růžový panter, že je Petr Škyřík student, když měl tu čest ho vidět poprvé?  (Sorry Petře, ale fakt jste tak vypadal.)

 

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Petr Škyřík

<p>
Hele, Růžová kočko, jdu po tobě. Až zjistím kdo jsi, tak uvidíš. Proč?
</p>
<ol>
<li>děláš si ze mě srandu (hmmm)</li>
<li>máš ráda Beyoncé (brrr)</li>
<li>znevažuješ majestát poukazováním na jeho domnělé mládí (chrrr)</li>
<li>nemám rád, když netuším, kdo je kdo (ahaa)</li>
</ol>
<p>
<strong>Dotaz na tělo:</strong> jméno, příjmení, UČO?
</p>
<p>
Těš se na výslech kočko.
</p>
<p>
<iframe frameBorder="0" src="http://www.youtube.com/embed/BxqBPG9uElw" height="315" width="420"></iframe>
</p>
<p>
Petr Clouseau Š.
</p>
<p>
&nbsp;
</p>

Obrázek uživatele Růžový panter

Odpověď na tělo:

jméno: PANTER příjmení: RŮŽOVÝ učo: *P*I*N*K*

BTW: Co ta večeře s Marií? Nerozmyslela si to Marie náhodou?

Ps: Těším se pane inspektore!

Obrázek uživatele admin
Anonym
25. 11. 2011
Jesisem!

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback