Středa, je ho tam třeba

13. 6. 2009

Říká se, že lehce šokující název upoutá pozornost, tak doufám, že tomu tak tentokrát je :) Ale nečekejte žádné obscénosti, jen obyčejnou pozvánku.

Touto cestou bychom chtěli pozvat všechny, kdo mají alespoň trochu hravého ducha, na středeční Herdeny, které se již čtvrtým rokem konají na FF MU. V poslední době nám bylo vyčítáno, že členská základna není názorově a herním zaměřením tak pestrá, jak by se možná na studentsko-pracující skupinu hodilo. To nás samozřejmě donutilo uvažovat a tímto způsobem bychom rádi trošku náš spolek zpropagovali. 

Kdo tedy jsme a kde jsme se tu najednou vzali?

Začali jsme úplně nevinně, jako skupina lidí, kterým Petr Škyřík na jedné z výjezdních akcí představil deskovky a nám bylo líto, že je příležitost si je zahrát jen jednou za rok v Křižanově. Tak pod vedením jeho a Pavlíny Klimešové před čtyřmi roky došlo k pár setkáním příznivců deskovek právě na fakultě, konkrétně v seminární učebně v budově C. Z počátku to byly setkání nepravidelná, ale postupně tak nějak vykristalizoval jako vhodný den středa odpoledne a v dalším roce, teď už jen pod taktovkou Pavlínky a s požehnáním Petra jsme se scházeli dál.

Tohle schéma nám vydřželo doteď, jen osazenstvo se v průběhu let mění. V současném stavu je nás 6 - 8 pravidelných hráčů.

Můžu přijít?

Vyskytly se prý i hlasy, že jsme uzavřená skupina, která mezi sebe nikoho nepouští. To není pravda. Právě naopak, budeme rádi, za každou novou krev a každého nadšence, ale i jen toho, kdo si myslí, že by ho deskovky mohly bavit a rád by si je jen zkusil. Samozřejmě, že budeme rádi, pokud vás deskovky zaujmou tak jako nás a budete se s námi vídat pravidelně. A pokud ne a zajdete třeba jen jednou nebo dvakrát, nevadí. I to je přece nějaká zkušenost a budete zase světaznalejší. 

Chci přijít: kdy, kde, jak, s kým?

Fungujeme naa bázi posílání zvacích emailů, těm, kdo projeví zájem je dostávat. V poslední době také jako skupina na Facebooku a teď tedy i prostřednictvím tohoto blogu, kde také budeme čas od času vyvěšovat pozvánky. Především bychom ale rádi využívaly aktivnější komunikační kanály, které nabízí právě třeba Facebook. 

Každopádně, pokud byste chtěli tento týden přijít, budeme jen rádi. Ve středu 17. 6. od 16:00 budeme v seminární učebně na FF v budově C poblíž kabinetu knihovnictví. Všichni, kdo studujete, to tam určitě znáte.

Co se bude dít?

Nečekejte ohňostroje, nečekejte masky, nečekejte ani nerdy a geeky... i když ty možná trošku jo. Čekejte partu lidí, kteří si rádi hrají jednu z her, co mají:

http://spreadsheets.google.com/pub?key=ryn56W8LNRCnLFkJoC8QooQ&output=html

Standardně bereme vždy ty nejaktuálnější. Tuto středu budou přítomny:

  • Galaxy Trucker
  • Call of Cthullhu
  • Le Havre
  • Ubongo
  • Bang
  • Blafuj

Pokud budete chtít přijít a vyloženě si zahrát nějakou hru ze seznamu v odkazu, není to problém, jen nám dejte alespoň den dopředu vědět, abysme ji mohli vzít. Všechny hry totiž máme doma a naprostá většina z nich je v poměrně objemných krabicích, které se nedají tahat všechny najednou. 

Co musím udělat?

Dát nám vědět, že přijdete. V podstatě jakkoliv.

Mailem:

Honza Němec - annemion@seznam.cz

Roman Brück - bruck@phil.muni.cz

Martin Kunc - kunc@phil.muni.cz

Nikol Neupauerová-Gistingrová - nikolgi@phil.muni.cz

Na facebooku:

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=87052437512

stačí se přihlásit do skupiny a zaškrtnout, že se zúčastníte středeční akce v kalendáři

V komentářích pod článkem:

To je jednoduché, ne? 


Nemáme mnoho co nabídnout, ale věříme, že ty, kteří v sobě mají velké dítě oslovíme a nebudou se bát napsat a přijít si s námi zahrát.

 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback