Studuj kreativně! Sleduj blog, bav se a uč se!

27. 6. 2011

Olga se chystá psát diplomku a rozhodně to není její hobby. Dáša tvrdí, že psaní diplomky nemusí být takové peklo, jak si Olga myslí. Stačí být jen trochu kreativní. Nejen že to bude zábava, ale práce se stane efektivnější a snazší. Takže to vyzkoušíme! Sledujte náš seriál o tom, jak Dáša pomohla Olze přežít diplomku a státnice.

Aneb takto nějak to začíná. Co? Blog Studuj kreativně. V něm se Dáša pokusí Olze ukázat, že studium není opruz, nuda, peklo (či cokoliv podobně nazvaného), ale může i bavit. 

Celé prázdniny pro vás budeme (já a Olga) blogovat a přinášet rady, tipy a další užitečné informace ohledně různých (více i méně) kreativních technik.

A nenechte se mást názvem. Blog není určen jen pro studenty, ale i pro učitele, knihovníky... Vlastně pro všechny, kteří nevzdali celoživotní vzdělávání se a chtějí do svého života vnést trochu zábavy.

My se těšíme, co vy?

komiks

http://studujkreativne.posterous.com/ 

 

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
2. 12. 2013

Dobrý den Dasho,

chtěl jsem se zeptat na tento Váš Blog. Váš blog byl velice zajímavý. Když byl ještě funkční, tak jsem ho velice rád pročítal a mrzí mne, že již není k dispozici. Čerpal jsem z něj mnoho dobrých nápadů (protože v současné době studuji an MU Brno). Není možné je ještě někde vidět nebo Vás o ty Vaše články požádat. Velmi by mě zajímali. Děkuji za odpověď. Michal R., Tábor

 

 

Obrázek uživatele Dasha
5. 12. 2013

Dobrý den,

blog nebyl přesunut jinam, takže nyní není nikde dostupný. Mohu vám však doporučit skripta, z kterých všechny informace můžet čerpat. http://www.slideshare.net/CEINVE/kreativn-prce-s-informacemi 

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback