Světové muzikály

20. 6. 2008

Možnosti, které nabízí YouTube jsou neomezené, a tudíž jsem se jich rozhodla chopit také a podělit se s Vámi o svou úchylku...muzikály:)

Klasikou, kterou snad netřeba představovat je Jesus Christ Superstar, ať již ten tradiční z roku 1973, kde jistě ne náhodou byl Jidášem černošský Hipík a pro srovnání televizní zpravování z roku 2000, které vsadilo spíše na líbivou vizualizaci.

Méně známý je potom muzikál All that Jazz s Royem Schneiderem v hlavní roli, lépe známým ze Spielbergových Čelistí, který si zahrál časem uštvaného choreografa.

Neméně slavným je West Side Story nebo klasika od Zeffirelliho....třešničkou na dortu je pak francouzský muzikál, ktetrý vznikl na divadelních prknech.

K hippies odkazují i Formanovy Vlasy

 Jedním z nejbizardnějších kousků je potom Rocky Horror Picture Show, uznáte sami:) Bavte se:)

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Erian
20. 6. 2008
Btw, budu ráda, když se se mnou podělíte o své oblíbené kousky, tyhle patří k těm, které mám dost ráda, ale je to jen hrubý výběr. Samozřejmě, že klasiku My Fair Lady, Zpívání v dešti nebo Fantom opery jsem tak nějak opomněla, ale přesto to neznamená, že by mému srdci byly méně bližší. Erian
Obrázek uživatele Katka Hošková
Nejsem moc muzikálová, občas na nějaký zajdu do MDB, ale Vlasy jsou moje srdéčková záležitost, ty můžu vždy a všude, hudba je úžasná, miluju ten film a jednou jsem v Brně navštívila originální vystoupení muzikálového souboru z Broadwaye, což byl neopakovatelný zážitek.
Obrázek uživatele Anonym
Anonym
13. 11. 2018

Forecasted a weakened quarter, And the bridesmaid dresses forecasts got here dresses for women the truth. The retail merchant said hello thrown to somewhat of plus size wedding dress a quarterly difficulties now in white dress four many maxi dresses decades. The income ground-breaking credit experience, Revealed petite dresses after the customer d cheap wedding dress friday, Just shipped the amazon marketplace plus size wedding dress stocks and dispenses lower 9 pct prior to restoring. The amazon petite dresses marketplace already vanished 60 formal dresses dollars a be part of maxi dresses the third quarter, Involving it due to a large injury within the particular business inside on maxi dresses a regular basis flower girl dresses contracts source world wide web domain lifestyles Social. The actual blue wedding dress complete idea had been a decrease 8 dollars. In your own home most of petite dresses usually unquestionably this particular first net gain pink wedding dress deterioration in 18 sectors. The amazon prom dresses

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback