Vajíčka, očka, skořice a paprika aneb LibFFest + INFLOWparty 2012 a to kolem..

11. 2. 2012

Včerejšek stál za to!

Už 14 dní mě babička láká na oběd. Včera jsem se tedy stavil a dostal jsem míchaná vajíčka. Paráda. Ale alespoň mi darovala staré noviny. Na co? Na motýlka

Toho jsem si vyráběl na LibFFest, kde jsem chtěl být slušně oblečen. Kravatu? Kravatu mám pokaždé. Při cestě na festival jsem myslel, že jsem ztracen jelikož před  kinem Art to vypadalo jako na staveništi. No, bundu jsem hodil do šatny a pustil jsem se do rozdávání lístku (pořád nevím, jestli to byl hlasovací lístek, program nebo oboje dohromady) a přání příjemného kinematografického zážitku. Lidí však došlo víc než jsem měl lístků, takže za chvíli jsem se jen usmíval a kýval. Dorazila i má drahá polovička, které to neuvěřitelně slušelo. 

Samotný LibFFest byl moderován Marťou H. (zvládla to bravurně i přes technické problémy - blbl mikrofón, některé filmy nešlo spustit) a studentské snímky byly velmi povedené. Tady pár odkazů, těch, které jsou už zveřejněny:

Infomnia: information overdose (ocenění: nejlepší film, technická stránka a propagace) 

Gina (ocenění: nejlepší propagace a 2. nejlepší film) 

Kladivo na čarodějnice (ocenění: 3 nejlepší film)

E-Spirit (ocenění: nejlepší obsahová stránka) 

Holka z regálu (ocenění: nejlepší herecký výkon - JULIE HALADOVÁ)

Cesta

Hrdinové

Íbr Rašung

Liber Mortis

Maktaba

73 kB

ON-line

Zombookie

 Pauza, roznášení (a ujídání) oček, vyhlášení vítězů, rozdávání map a hurá do [mju:z] na INFLOWparty.

Došli jsme, objednali jsme ("teplé nápoje jen dole" "aha, tak mi dejte gin s tonicem"), a začalo divadlo (tragédie antických rozměrů, nepřežil ani vypravěč a kdo neviděl, může jen litovat), po kterém následovalo rozdání inflow ocenění. Dostal jsem květináč s kytičkou a ptákem se svým jménem! Bohužel jsem ho tam také zapomněl (/facepalm). Jo a (dvou)ročenka je super! 

Po párty jsem se projel nočním rozjezdem a šel si na pár hodin lehnout než mi pojede první vlak domů. V posteli s kočkou, stále chodící za hlavou a ocasem lechtající v uchu jsem spal poprvé. A aby toho nebylo málo, vlak měl zpoždění, takže jsem zmrzal v šest ráno na Lesné. A ve vlaku nefungovalo topení, takže jsem zmrzal celou cestu až do Hrušovan.  

 Každopádně bych chtěl poděkovat babičce za oběd a noviny, Evičce G. za možnost účastnit se LibFFestu nejen jako divák, Xsi za nabídnutý nocleh (i když nevyužitý), Irči za přidání na fb, Romanovi za skořici a Magdě, Páji, Lucce, Terce a mnoha dalším za příjemnou společnost. A samozřejmě vám. Páč, kdyby nebylo vás, nikdo by mě nečetl a já bych nedostal ocenění. Tak! Snad jsem na nikoho a na nic nezapomněl. 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Růžový panter

Růžovému panterovi nejeho kytička v květináči pomrzla a teď má svěšené své růžovo červené kvítky. Navíc Růžový panter zjistil, že při tom, jak se snažil být STRAŠNĚ MOC nenápadný, omylem (FAKT to nebylo schválně!!!) odnesl kytičku Toma Boudy...

Růžový panter se Tomovi moc omlouvá a slibuje, že se o ni bude pečlivě starat, než mu ji jednoho dne (nějakým způsobem) třeba vrátí...  

Pokud někdo má kytičku Růžového pantera, nechť ji, prosím, nechá u PŠ - Velkého guru KISKu, popřípadě u Terezy Matýsové v knihovně (Terezka je právě teď nově jmenovaný tiskový mluvčí Růžového pantera). (Růžový panter využije svých super panteřích schopností a kytičku si u nich strašně nepozorovaně vyzvedne.) Růžový panter vám bude vděčen!!!  

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback