Váš BiblioHelp je tu!

15. 10. 2009

Po delší odmlce se opět chytám pera a pokouším se sepsat další příspěvek  - a ano, jde to nějak ztuha . Obdobně jako rozjezd, ale hlavně finiš projektu, který jsem již ve svém blogu párkrát zmínila.

PR Inflow text

BiblioHelp (BH): o čem?

Projekt BiblioHelp je snad o všem: o nadšení, motivaci, bolesti,  strachu, radosti, touze, zklamání i naději; prověřil sílu mezilidských vztahů, dotkl se sebe sama  - jedním slovem (dvěma slovy) byl a je o emocích a poznání.  Jeho tvůrcům se podařilo téměř nemožné: splynout s jeho vlastní podstatou, s posláním, které stálo u jeho zrodu.

O čem BH není?

Není u konce (svých sil), právě naopak. Je tady, chce být přijat a chce pomáhat. Už má na to i věk, je pro tyto účely skvěle vybaven od těch nejpovolanějších, má co nabídnout, a tak si hledá cestičky své realizace, svého dalšího rozvoje.  Hledá si přátele: uživatele/čtenáře/přispěvatele/partnery... zkrátka vás. V jeho životní cestě mu můžete výrazně pomoci - dělá snad něco špatně? Poraďte mu!

BiblioHelp: libí či nelíbí? Jak moc? :-)

Byla by škoda, kdyby mu došel humor hned ze začátku. A poradit si opravdu nechá. Za každou radu a předanou životní moudrost a zkušenost bude moc vděčný - bude vás mít rád...

Za sebe

Všem, kteří do projektu BiblioHelp jakkoliv přispěli či ještě přispějí, moc děkuji - za zájem, ochotu i podporu.

Edita

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback