Virtuální světy

24. 10. 2008

 

V jednom životě je tolik světů. Vystupujeme v mnoha rolích a naše světy tvoří neuvěřitelné protiklady. Přecházíme z jedné reality do druhé, během dne vystřídáme světy rodinné, pracovní, sportovní a možná také máte skupiny přátel, kteří se mezi sebou neznají. Jdeme se za nimi odreagovat od stresu, role kterou hrajeme v zaměstnání, domácích starostí a všude nás znají pod určitým úhlem pohledu toho společenství. A kdo jsme vlastně my? Kde jsme sami sebou?  A který z těchto světů je ten pravdivý, pravý, nestylizovaný. Může se stát, že se ztratíme sami sobě. Velké štěstí je zůstane-li jeden svět, kde nás mají rádi, bez i se vší stylizací.

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele Emily
24. 10. 2008

vidím, že oprávněně :-)

A virtuální světy se někdy prolnou do nevirtuálních. Dneska jsme si vedle sebe třeba myly ruce :-) Jako fakt. :-))))

Obrázek uživatele Stáňa

Jako myji si ruce?

Stáňa

Obrázek uživatele Emily
25. 10. 2008
... jako lidi, co se boji zloutenky a maminky je naucili myt si ruce po pouziti WC :))))
Obrázek uživatele Stáňa

vůbec nevím. Jak nemám na nose brejle, tak jsem načisto slepejš, škoda, žes nenápadně něšplouchla vodou. Po tvé magisterské promoci, tě zvu do kavárny. Budeme pít apsint a vést intelektuální řeči, jestli s námi půjde tvůj FanClub, bude narváno. Vůbec nejlepší by bylo, abys po studiu na fakultě zůstala.

Stáňa

Obrázek uživatele Emily
25. 10. 2008

... to se neboj, ja priste teda na Tebe caknu vodu k vedlejsimu umyvadlu (to bude poznavaci znameni, ok?). Po studiu bych na fakulte skutecne mohla zustat a to jako vycpany maskot - na gymplu jsme meli na chodbe ve vytrince např. veverku zuzi.Blbe ovsem je, ze zviratka se pred vycpanim zabijeji. A to by zas nebylo dobre pro to nase planovane kafe. Odebrani organu pred vycpanim by situaci znacne zkomplikovalo :)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback