Zahradní slavnost poprvé!EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY PRO INFLOW!

Milí čtenáři a milé čtenářky - milá Inflowátka !

Jelikož se v tomto odborném periodiku, neustále vzrůstající úrovně, sem tam objeví i zprávy poněkud bulvárnějšího charateru, rozhodli se CAPOs Bastone po dlouhé poradě zveřejnit v tomto prostoru exkluzivní záběry pořízené dne 11.10. 2008 kdesi v Brně a to přímo na tajné sešlosti ISK s krycím názvem Ortense Celebrazione No.1 .

Toto rozhodnutí nás zřejmě bude stát krk. Počítáme s tím a projevujeme Inflow komunitě tímto velkou důvěru a očekáváme náležitou solidaritu.

Zveřejnění záznamu je (zatím) posvěceno svolením nejvyšších špiček CASA INFORMATORE. Ale zhlédněte opravdu presto (!), jelikož nevíme dne ani hodiny, kdy dostaneme banán či (nedejbože!!) upadneme do nemilosti SAMOTNÉHO VELKÉHO K.!!!

Využíjte tedy této jedinečné příležitosti a nahlédněte do zákulisí ISK !!!

 

CAPOs Bastone tímto také děkují všem, kteří projevili v minulých týdnech solidaritu (přes 70 odvážných!!!) a doufají, že jim Rodina nadále zachová přízeň a všichni její členové (ještě je tam rezerva kolem dvou stovek !!!) půjdou se stejným nasazením do všech dalších misí, které jsou v těchto okamžicích již plánovány, za účelem dalšího rozšíření Rodiny a jejího rozkvětu.

Protože:

"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí"

(L.N. Tolstoj)

V úctě vaši (ve skutečnosti vždycky jen egoisticky sví) CAPOs BASTONE: 5xSignorina, 1xDonna, 1xDonn

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Stáňa
17. 10. 2008

Veramente creativo famiglia. Na portare la vostra torta di compleanno grande famiglia,la nostra casa è la tua.

Siamo a vostra disposizione, mio padre, madre e sorella per comprare da mangiare. Pepino zio ha una macchina. Circa un Informatore Informatore in eterno.

Stáňa

Obrázek uživatele admin
Anonym
17. 10. 2008
Really creative family. Na to bring your cake of birthday great family, our house it is yours. We are to your disposition, my father, mother and sister to buy to eat. Peppers uncle it has a car. Around an Informant Informatore for ever. Stá.a
Obrázek uživatele Stáňa
17. 10. 2008

Jo, jo s tím, že to bude kravina člověk počítá. Jen se bojím, aby některé slovo nebyla super sprosťárna. Automatic translation na zuby nekoukej.

Stáňa

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback