Živě z konference Web Analytics

28. května se koná (pro opozdilce konala) konference Web Analytics. Tady je program a níže jsou odkazy na "výpisky" z konference + rozhovor.

Na konferenci bude věnována pozornost především metodám získání maximálního množství informací nezbytných pro správná manažerská rozhodnutí a správné interpretaci dostupných statistik. Mimo neocenitelné možnosti osobní výměny názorů a zkušeností je cílem akce účastníkům pomoci k vyšší návratnosti investic do webu a reklamních kampaní.

Jiří Brázda: Co mám dělat jako začínající webový analytik s malou praxí, abych se naučil více v tomto oboru a mohl v budoucnu získat zaměstnání v oblasti webové analytiky?
Jim Sterne:
Najděte si nebo začněte organizovat vlastní Web Analytics Wednesday (http://www.webanalyticsdemystified.com/wednesday/), abyste se mohl potkávat s ostatními lidmi z oboru ve vašem městě. Přečtěte si články, které napsal Anil Batra na téma kariéra ve webové analytice (http://webanalysis.blogspot.com/search/label/career%20in%20web%20analytics). Čtěte knížky, které najdete pod frází “web analytics” na Amazonu. Zúčastněte se konference eMetrics Marketing Optimization Summit. Zapište se na kurz od WAA a University of British Columbia (http://www.tech.ubc.ca/webanalytics/ ).

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Tomas Bouda

Ne tak zajimavě jako zde, ale i přesto na Lupě.

text je především o 

  •  e-mailovém marketingu
  •  pro koho a jak je WA užitečná

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback