Zlobiví psi si užijí víc legrace

30. 1. 2011

Autor titulu: John Grogan

Žánr: současná lit.

Popis knihy:

Johna Grogana možná někteří z Vás znají jako autora úspěšné knihy Marley a já, zábavného i jímavého povídání o tom nejzlobivějším psu pod sluncem, které bylo i zfilmované. Labrador Marley, který za svého života vyváděl jeden neuvěřitelný kousek za druhým, se vloudil v několika příbězích i do této knihy.

Některé sloupky, které psal John Grogan do amerického deníku Philadelphia Inquirer, jsou vtipné, jiné dojemné. Autor v nich s nadhledem reaguje na velké i malé události, které hýbou americkou veřejností a řeší otázky mezilidských vztahů.

 

Úryvek z knihy:

Vetřelec vytáhl nůž a rukou zakryl Lauře ústa. Její rodiče, Michael a Joan, spali ve vedlejším pokoji. "Bránila se ze všech sil, ale ten lotr ji přemohl a táhl po schodech dolů," vzpomínal na událost její otec.

Jak se dívka bezmocně zmítala v útočníkově sevření, zavadila nohou o obraz na zdi a shodila ho na zem.

Hluk pádu nebyl dost silný, aby probudil rodiče, ale vzbudil Rockyho, který spal ve druhém patře - kde původně neměl co dělat - v pokoji Lauřiny starší sestry Megan.

Pes se vyřítil po schodech dolů, vycenil zuby a zaútočil. "Ten padouch se snažil použít Lauru jako štít, ale na to byl Rocky moc chytrý," vyprávěl Mike Staples. "Pokousal toho ničemu, kde to šlo."

Vetřelec Lauru pustil a rozběhl se ke dveřím.

Štítky: Read or Die
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Marta
31. 1. 2011
Opět Ti velmi děkuji za knižní tip! Mám moc ráda příběhy o psech, takže si ji asi zajdu půjčit do knihovny. Navíc si myslím, že na dlouhé zimní večery je tato kniha jako dělaná!

Přidat komentář

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback